Wie is Aurora-Jewels?

 

Hallo, ik ben Jana de vrouw achter Aurora-Jewels – een droom die werkelijkheid werd in juli 2020.
Met een diploma als Visual Merchandiser én het certificaat om als zelfstandige te starten op zak, besloot ik meteen na mijn studies om voluit voor mijn passie te gaan: mensen helpen om hun outfit af te maken met de perfecte juwelen.

 

Wat begon als een kleine webshop, groeide al snel uit tot veel meer. In oktober 2022 kreeg ik de kans om mijn collectie ook fysiek aan te bieden bij Lorelie en Feline in Aalst. Ik ging daar zelf aan de slag en kreeg de ruimte om mijn eigen merk verder te laten bloeien.

Hoewel ik de juwelen niet zelf maak, kies ik elk stuk met zorg en oog voor detail. In 2023 ontdekte ik het Belgische merk Bejewels – en ik was meteen verkocht. De combinatie van kwaliteit, betaalbaarheid én allergievriendelijkheid maakte dat ik hun collectie keer op keer aankocht. Ondertussen bied ik zelfs exclusieve stuks aan waarvan er slechts één werd gemaakt!

 

In maart 2024 kwam daar een tweede verkooppunt bij: Kameleon in Balegem. En begin 2025 kreeg ik de kans om ook bij Relaqs in Ninove mijn juwelen aan te bieden, waar ik sindsdien ook werk.

 

Omdat ik mij wilde onderscheiden van andere juwelenwebshops, koos ik ervoor om een extra dienst aan te bieden: het professioneel prikken van oorbellen. Ik volgde twee opleidingen en oefen dit nu met veel zorg, enthousiasme en liefde uit – voor baby’s vanaf 6 maanden, kinderen én volwassenen. Ook voor correctie van foutief geplaatste gaatjes kan je bij mij terecht.

 

In 2024 werd ik zwanger van ons dochtertje Pauline, maar stilzitten zat er niet in. Ik bleef oorbellen prikken, werkte voltijds en gaf mijn zaak nog elke dag mijn volle inzet.

 

Toch besloot ik in 2025 om de webshop stop te zetten.
Waarom? Omdat ik mijn focus wil houden op kwaliteit, service en persoonlijk contact. Daarom verkoop ik mijn juwelen nu enkel nog via sociale media en via mijn verkooppunten.

Aurora-Jewels is voor mij geen winkel, maar een beleving – een manier om mensen te laten stralen. En dat blijf ik elke dag met passie doen.